-
Відкриті торги
-
КЕП
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Оголошено тендер
313 600.00
UAH
Номер:
108c43039c28417797f0f45aaa741772
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-09-005114-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
Замовник:
Щирецька селищна рада Пустомитівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372193
Очікувана вартість:
313 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код (55520000-1 Кейтерингові послуги) Послуги з організації харчування учнів шкіл (3 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.01.2020 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума313 600.00 UAH