-
Відкриті торги
-
КЕП
Картопля та картопляні вироби (картопля)
Оголошено тендер
244 036.00
UAH
Номер:
4e0b99bed07542ba9baa0b1cfce8c925
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-08-003449-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Соледарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41225596
Замовник:
Управління освіти Соледарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41225596
Очікувана вартість:
244 036.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картопля та картопляні вироби (картопля)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15310000-4 Картопля та картопляні вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.01.2020 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума244 036.00 UAH