• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ)

Оголошено тендер

40 000.00 UAH
Номер: 72351077853a41b1b85840b8f0963168
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-03-004440-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Воле-Баранецька сільська рада
Замовник: Воле-Баранецька сільська рада
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.01.2020 16:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума40 000.00 UAH