• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Розробка модуля до програмного забезпечення АС Клієнт-УЗ та АСК ВП УЗ-Є для аналізу появи підстав для здійснення актово-претензійної роботи, ведення актово-претензійної роботи та врегулювання претензій за незбережені перевезення, за прострочення в доставці вантажів у міжнародному сполученні за угодою СМГС, обробки претензій по перевезеннях за угодою ЦІМ та за накладною ЦІМ/СМГС

Оголошено тендер

7 200 000.00 UAH
Номер: 4dc2986bdd2d4316ac4b327695e7761f
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-28-000901-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 7 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка модуля до програмного забезпечення АС Клієнт-УЗ та АСК ВП УЗ-Є для аналізу появи підстав для здійснення актово-претензійної роботи, ведення актово-претензійної роботи та врегулювання претензій за незбережені перевезення, за прострочення в доставці вантажів у міжнародному сполученні за угодою СМГС, обробки претензій по перевезеннях за угодою ЦІМ та за накладною ЦІМ/СМГС
Річний план закупівлі на: 2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Дата опублікування: 28.12.2019 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH