-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфбрикет
Оголошено тендер
816 000.00
UAH
Номер:
3dd51c7ab8a34a01b721601774bdc018
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-27-004908-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Ковельської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141590
Замовник:
Відділ освіти Ковельської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141590
Очікувана вартість:
816 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Торфбрикет
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.12.2019 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума816 000.00 UAH