-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Оголошено тендер
427 956.48
UAH
Номер:
cacd4a1d135f4fc8a04f8b2c82cc9c6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-27-000124-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
Очікувана вартість:
427 956.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.12.2019 08:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума427 956.48 UAH