• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування

Оголошено тендер

80 351 484.00 UAH
Номер: 6d5ead3b9cbf45199a56f9acc02244a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-26-002615-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СТОРОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: Сторожницька сільська рада
Очікувана вартість: 80 351 484.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування
Примітки: Джерело фінансування - кошти державних та місцевих бюджетів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 26.12.2019 11:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума72 316 336.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 035 148.00 UAH