• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: 92d5172e5a3b493b8d65a828e7e5fe1a
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-24-009943-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Річний план закупівлі на: 2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування: 24.12.2019 16:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума350 000.00 UAH