-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне приладдя
Оголошено тендер
38 500.01
UAH
Номер:
cde711f585aa42068e3545ae98b1ee5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-18-001401-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія "НВЦТД "Техдіагаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24746520
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
Очікувана вартість:
38 500.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісне приладдя
Примітки:
Філія "Науково-виробничий центр технічної діагностики "Техдіагаз" АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 24746520). Додано до плану.
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування:
18.12.2019 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума38 500.01 UAH