• Відкриті торги
  • КЕП

Овочі, фрукти

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: 7099ff706ba94998a397c59f756524e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-18-001954-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
Замовник: Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Овочі, фрукти
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 18.12.2019 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума165 000.00 UAH