-
Відкриті торги
-
КЕП
Морожена риба (морожена риба хек)
Оголошено тендер
277 500.00
UAH
Номер:
16642f70891d4e6bbba3ade36d20b31d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-21-000885-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143028
Замовник:
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143028
Очікувана вартість:
277 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Морожена риба (морожена риба хек)
Примітки:
річний план закупівель на 2020 рік (очікувана вартість закупівлі)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.12.2019 10:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Морожена риба (морожена риба хек)
Кількість
3700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума277 500.00 UAH