• Відкриті торги
  • КЕП

Картопля та картопляні вироби (картопля)

Оголошено тендер

244 036.00 UAH
Номер: ea5552557c494488af8b656cabf4b0ab
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-20-000446-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Соледарської міської ради
Замовник: Управління освіти Соледарської міської ради
Очікувана вартість: 244 036.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картопля та картопляні вироби (картопля)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.12.2019 09:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума244 036.00 UAH