-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро
Оголошено тендер
10 500 000.00
UAH
Номер:
cdf04eeb45bd4d9587ea0c9d591f35f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-16-001091-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
Замовник:
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
Очікувана вартість:
10 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
16.12.2019 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 500 000.00 UAH