-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 Шприці, системи, перев’язувальні матеріали, рукавички та інші медичні матеріали; Лот 2 Стоматологічні матеріали
Оголошено тендер
132 464.00
UAH
Номер:
d53bf2b9e1e34395a9aee36fe808d913
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-16-004820-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26211473
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26211473
Очікувана вартість:
132 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот 1 Шприці, системи, перев’язувальні матеріали, рукавички та інші медичні матеріали; Лот 2 Стоматологічні матеріали
Примітки:
на очікувану вартість
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.12.2019 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 464.00 UAH