-
Відкриті торги
-
КЕП
Перевезення будівельної техніки
Оголошено тендер
949 000.00
UAH
Номер:
f6f0084c3d9a4b468bc694ef21a8d4a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-04-001296-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія "Будівельно монтажна фірма "Укргазпромбуд" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00156630
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
Очікувана вартість:
949 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення будівельної техніки
Примітки:
Філія "БМФ "Укргазпромбуд" АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 00156630). Додано до плану.
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
60100000-9 Послуги з автомобільних перевезень
Дата опублікування:
04.12.2019 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума949 000.00 UAH