• Відкриті торги
  • КЕП

Лічильники різні

Оголошено тендер

67 200.00 UAH
Номер: 08780e83a5e84a758faed45e1f90df5d
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-10-25-001317-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
Замовник: Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Очікувана вартість: 67 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильники різні
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Дата опублікування: 25.10.2019 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума67 200.00 UAH