-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування установок пожежегасіння та систем пожежної сигналізації. охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту , цілодобово
Оголошено тендер
535 000.00
UAH
Номер:
d9832641a98041f9a6a0e65fc81d760f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-02-001444-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
Замовник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
Очікувана вартість:
535 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування установок пожежегасіння та систем пожежної сигналізації. охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту , цілодобово
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
02.12.2019 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума535 000.00 UAH