-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з ремонту чилера)" (власні кошти)
Оголошено тендер
124 800.00
UAH
Номер:
131ac38dde7a4a808c7d510623d47602
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-15-008394-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дніпровський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25533424
Замовник:
Дніпровський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25533424
Очікувана вартість:
124 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з ремонту чилера)" (власні кошти)
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
15.11.2019 17:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума124 800.00 UAH