-
Відкриті торги
-
КЕП
Шпали залізничні
Оголошено тендер
504 240.00
UAH
Номер:
f631dda132bb4a54912c17ef43316f82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-10-31-004062-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
Очікувана вартість:
504 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шпали залізничні
Примітки:
ВгТЕС
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування:
31.10.2019 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума504 240.00 UAH