-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля природного газу
Оголошено тендер
706 200.00
UAH
Номер:
f499ff839015472793094c4d9d6776bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-26-001165-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
Очікувана вартість:
706 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля природного газу
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
26.11.2019 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума706 200.00 UAH