-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Велосипед з електроприводом ДК 021:2015: 34422000-7 — «Моторизовані велосипеди»
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
9fba866a49d240aaa95664ba4199e510
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-06-000436-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38232556
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Чернігівська, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38232556
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Чернігівська, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Велосипед з електроприводом ДК 021:2015: 34422000-7 — «Моторизовані велосипеди»
Примітки:
Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34422000-7 Моторизовані велосипеди
Дата опублікування:
06.09.2026 18:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Велосипеди з електродвигуном
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума145 000.00 UAH