-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з очищення насіння жита озимого
Оголошено тендер
213 000.00
UAH
Номер:
85a51e60c9d04642b7af9ab820bda79c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000148-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
213 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з очищення насіння жита озимого
Примітки:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України Харківська обл., м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
05.09.2026 10:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ЗАТВЕРДЖЕНО Директор ІР ім. В. Я. Юр'єва ___________Валерія КОЛОМАЦЬКА ОБҐРУНТУВАННЯ закупівлі за предметом Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ДК 21:2015 (ЄЗС) – 77110000-4 (послуги з очищення насіння жита озимого) без застосування відкритих торгів відповідно до пункту 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) (договір 31-08-4) Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ: Керуючись статтями 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Положенням про уповноважену особу, що затверджене наказом директора ІР ім. В. Я. Юр'єва НААН від 20.04.2020 р. за № 31, беручи до уваги, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) оголошена процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю ID закупівлі UA-2026-07-22-011242-a за предметом ДК 021:2015: 77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (ЛОТ1 послуги з очищення насіння жита озимого) не відбулась через відсутність учасників процедури закупівлі, прийнято рішення закупівлю за предметом Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ДК 21:2015 (ЄЗС) – 77110000-4 (послуги з очищення насіння жита озимого) 142 т провести без застосування відкритих торгів шляхом укладення прямого договору з ТОВ Науково-виробнича фірма «ХЕЛП-АГРО» на суму 213 000,00 грн. з ПДВ відповідно до пп. 6 п. 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ
-
Дата публікації:
05.09.2026 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума213 000.00 UAH