• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм

Оголошено тендер

370 920.00 UAH
Номер: 1d66fa69e16a485daa59f9fd8eb9d07b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000106-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Замовник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Очікувана вартість: 370 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.09.2026 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума370 920.00 UAH