-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
816 671.67
UAH
Номер:
525ea0e214b34b6884ab392b77ae6f75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017086-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
816 671.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Примітки:
реактиви для автоматизованого бiохiмiчного аналiзатора AutoQuant
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
04.09.2026 21:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір реагентів АвтоКвант для визначення лужної фосфатази (4 x 15 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення амілази (4 x 20 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення прямого білірубіну (5 x 15/5 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення загального білірубіну (5 x 15/5 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення холестеролу (6 x 20 Ml) або еквівалент
Кількість
12 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення креатиніну (5 x 15/5 x 15 Ml) або еквівалент
Кількість
15 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення Гама-ГТ (1x20/1x5 Ml) або еквівалент
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення холестерол-ЛПВЩ (2 x 18/2 x 6 Ml) або еквівалент
Кількість
55 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення холестерол-ЛПНЩ (1x18/1x6 Ml) або еквівалент
Кількість
110 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення АСТ (6 x 20/6 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення АЛТ (6 x 20/6 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант Загальний Білок (6 x 15 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення тригліцеридів (6 x 20 Ml) або еквівалент
Кількість
12 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення сечовини (АСК) (6 x 20/6 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення сечової кислоти (4 x 15 Ml) або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів АвтоКвант для визначення глікозильованого гемоглобіну (HbA1c) (2x15/2x5.5/1x75/4x1ml) або еквівалент
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Мерілін - ФДР БіоКал Контроль (4 X 3ML) або еквівалент
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Мерілін - ФДР БіоНорм Контроль (1 X 5 Ml) або еквівалент
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
Мерілін - ФДР БіоПат Контроль (1 x 5 Ml) або еквівалент
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
АвтоКвант КЛІНЗЕР (10 x 100 Ml) або еквівалент
Кількість
8 набір
Період постачання
(не задано)
Контроль Гліколізовний гемоглобін або еквівалент
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума816 671.67 UAH