• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сметана 21%

Оголошено тендер

4 500.00 UAH
Номер: f9f41c7a2fd94b10ad1b72f0ad2227c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016964-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Очікувана вартість: 4 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сметана 21%
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.09.2026 20:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоблеве
Сума4 500.00 UAH