• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Картопля, сочевиця суха, горох зелений сухий, квасоля біла

Оголошено тендер

21 180.00 UAH
Номер: 5bc4a4b533054a33a14c1fa4ecfcb7eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016919-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Очікувана вартість: 21 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картопля, сочевиця суха, горох зелений сухий, квасоля біла
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.09.2026 20:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоблеве
Сума21 180.00 UAH