• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:31430000-9 "Електричні акумулятори" (Комплектуючі до медичного обладнання - апарата для вакуумної терапії ран)

Оголошено тендер

70 899.99 UAH
Номер: 235bd0aa7e3440988a8ffc0edfa38eab
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016852-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Очікувана вартість: 70 899.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:31430000-9 "Електричні акумулятори" (Комплектуючі до медичного обладнання - апарата для вакуумної терапії ран)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 20:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумулятор 18650 Samsung INR 30Q 3000mAh 20A або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума70 899.99 UAH