-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Оголошено тендер
49 000.00
UAH
Номер:
6f514b4588564b7e8b12e5398f6958b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
49 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 20:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти субвенції виділені відповідно до рішення Козельщинської селищної ради від 31 березня 2026 року «Про затвердження Програми сприяння діяльності Управління державного нагляду (контролю) в Полтавській області Державної служби України з безпеки на транспорті на 2026 рік»
Сума49 000.00 UAH