• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі

Запланований

760 000.00 UAH
Номер: 5f132b6f712e4864915a89ff8bbde943
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016838-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 760 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 19:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума760 000.00 UAH