• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптерів DJI Matrice 30T S/n **)

Оголошено тендер

199 996.80 UAH
Номер: cc35d4dda39d4a81a42269c7bdca0c06
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016597-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2142
Замовник: Військова частина 2142
Очікувана вартість: 199 996.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптерів DJI Matrice 30T S/n **)
Примітки: Зміни до річного плану закупівель. відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 04.09.2026 18:44
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля на 2026 рік.
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума199 996.80 UAH