-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир твердий 50%
Оголошено тендер
17 587.20
UAH
Номер:
15aaa8a00abc448f903bde143db9d4d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016517-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 587.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир твердий 50%
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.09.2026 18:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоблеве
Сума17 587.20 UAH