-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023: 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта)
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
29259ea669984d8baf18b78fc8e8b67c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016475-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітор пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023: 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 18:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписГрант Посольства НІмеччини в Києві
Сума465 000.00 UAH