• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»

Оголошено тендер

978 400.00 UAH
Номер: 53556eedde5f44d88fc6c7e5533f44de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016420-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 978 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Примітки: Категорія замовника відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (правоохоронні органи держави)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 17:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума978 400.00 UAH