-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»
Оголошено тендер
9 396 993.20
UAH
Номер:
ed7e6542f7a841e99337ea932b336612
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016158-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03355749
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиський р-н, місто Волочиськ, ВУЛИЦЯ МУЗЕЙНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03355749
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиський р-н, місто Волочиськ, ВУЛИЦЯ МУЗЕЙНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 396 993.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 17:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолочиськ
Сума9 396 993.20 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
151225-8EAF4F23
Назва проєкту:
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Окружна с.Користова, Волочиської міської ТГ,, Хмельницької області
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-151225-8EAF4F23