-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (розміщення веб-сайту: osrycka-gromada.gov.ua на власному веб-сервері (хостинг) терміном на 1 рік ; додаткове місце на веб-сервері для поштового сервісу "Медіум")
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
0aca65417f374700a5ae81748f445988
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016049-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (розміщення веб-сайту: osrycka-gromada.gov.ua на власному веб-сервері (хостинг) терміном на 1 рік ; додаткове місце на веб-сервері для поштового сервісу "Медіум")
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума18 000.00 UAH