-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні, кільця залізобетонні, плити перекриття залізобетонні (ДК 021:2015: код «44110000-4» - «Конструкційні матеріали» («44114200-4» - «Бетонні вироби», «44114250-9» - «Бетонні плити»))
Оголошено тендер
2 365 500.00
UAH
Номер:
5ad9c59f8a944fdf9eb47d634f9df1b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015757-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 365 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блоки бетонні, кільця залізобетонні, плити перекриття залізобетонні (ДК 021:2015: код «44110000-4» - «Конструкційні матеріали» («44114200-4» - «Бетонні вироби», «44114250-9» - «Бетонні плити»))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 365 500.00 UAH