-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Оголошено тендер
238 800.00
UAH
Номер:
59d1a77e7a774754943d4aa8ee59d983
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014999-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
238 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: вул. Гоголя, 251, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системии, згідно пп.9 п.13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 16:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпунктом 9 пункту 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності.
-
Дата публікації:
04.09.2026 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума238 800.00 UAH