-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт гаражного приміщення та фасаду пожежного депо (заходи з енергозбереження) 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок 100
Оголошено тендер
3 659 107.20
UAH
Номер:
e009fa2d1d6f4feb985bf0a901ec99f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014899-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38326722
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, Вул. Захисників Зміїного, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38326722
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, Вул. Захисників Зміїного, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 659 107.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт гаражного приміщення та фасаду пожежного депо (заходи з енергозбереження)
23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок
100
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
04.09.2026 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 659 107.20 UAH