-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О0503 Олександрівка - Єлизаветівка - Надія км 5+800- км 24+100
Оголошено тендер
52 738 495.00
UAH
Номер:
71ad8332a7624d9b9c0af4d817ef2122
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014788-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
52 738 495.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О0503 Олександрівка - Єлизаветівка - Надія км 5+800- км 24+100
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
04.09.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється за рахунок коштів з резервного фонду державного бюджету на виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Код класифікації видатківКПК-2026:7751720 - Виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Сума52 738 495.00 UAH