• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з установлення системи пожежної і охоронної сигналізації, аерозольного пожежогасіння вагонів електропоїзда ЕПЛ2Т

Оголошено тендер

1 865 704.36 UAH
Номер: 05592e0e287148258706a81b8a37a125
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-014237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 1 865 704.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з установлення системи пожежної і охоронної сигналізації, аерозольного пожежогасіння вагонів електропоїзда ЕПЛ2Т
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування: 04.09.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 865 704.36 UAH