-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
476 046.00
UAH
Номер:
c6aa07a597fa40c8879ff9fe5c3f7826
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20544802
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Тарабалки Степана, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20544802
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Тарабалки Степана, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
476 046.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.09.2026 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума476 046.00 UAH