-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструктори для кабінету робототехніки Криворізького ліцею № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, у рамках реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Оголошено тендер
968 997.00
UAH
Номер:
a32491a3dd7e4ff3a647f08fc0ebcde7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02124781
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02124781
-
Контактна особа:
Осипенко Олександра Сергіївна 0978942189 tender-vo@outlook.com
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
968 997.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструктори для кабінету робототехніки Криворізького ліцею № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, у рамках реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, будинок 32. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конструктор fisсhertechnik STEM Robotics Coding Ultimate AI + Конструктор fisсhertechnik STEM Coding RoboMission
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fischertechnik ROBOTICS Smart Robots Max
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fisсhertechnik STEM Robotics Coding Ultimate AI
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS Смарт роботи +
Додатковий набір fisсhertechnik PLUS Акумулятор
Кількість
2 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fisсhertechnik STEM Відновлювальна енергія
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fischertechnik STEM Coding Max
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Конструктор fisсhertechnik STEM Robotics Coding Ultimate AI
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізька
Сума968 997.00 UAH