-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції 2-го підйому за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великодолинське, вул. Ентузіастів
Оголошено тендер
8 837 634.00
UAH
Номер:
9a134049b44d43ed81f067e79b588a78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013947-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37645142
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Соборна, буд. 1, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37645142
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Соборна, буд. 1, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 837 634.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції 2-го підйому за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великодолинське, вул. Ентузіастів
Примітки:
Джерело фінансування – кошти ЮНІСЕФ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6096 - Реалізація Комплексних планів стійкості регіонів та окремих міст
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликодолинське
Сума1 472 939.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування – кошти ЮНІСЕФ UNICEF 7 364 695,00 грн.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума7 364 695.00 UAH