-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів: NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495; SSANGYONG ACTYON SPORT VIN № KPACA1EKS7P012167
Оголошено тендер
200 184.00
UAH
Номер:
b9672fd3ff07453789e7c95aa60ce1c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013936-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
200 184.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів: NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495; SSANGYONG ACTYON SPORT VIN № KPACA1EKS7P012167
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2020:1002030 - Забезпечення виконання завдань та функцій Державної прикордонної служби України
Сума200 184.00 UAH