-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
45454000-4 Реконструкція (Роботи з реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів з нового будівництва захисної споруди, пов'язані із виконанням робіт відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2025 року №142 – об’єкт №2. На виконання заходів згідно з підпунктом 1.4.1.6 пункту 1.4.1 Інвестиційної програми ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік)
Оголошено тендер
5 000 605.00
UAH
Номер:
df4841dc957b4ef2bc0df6de3056e91b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013803-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 000 605.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45454000-4 Реконструкція (Роботи з реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів з нового будівництва захисної споруди, пов'язані із виконанням робіт відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2025 року №142 – об’єкт №2. На виконання заходів згідно з підпунктом 1.4.1.6 пункту 1.4.1 Інвестиційної програми ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 9-2 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування:
04.09.2026 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабелі з мідними жилами, марка ВВГнг, число жил та переріз 4х2,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
100 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі з мідними жилами, марка ВВГнг, число жил та переріз 4х4 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
200 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі з мідними жилами, марка ВВГнг, число жил та переріз 2х2,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
370 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі контрольні з мідними жилами, марка КВВГенг, число жил та переріз 14х1,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
100 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі контрольні з мідними жилами, марка КВВГенг, число жил та переріз 19х1,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
90 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі контрольні з мідними жилами, марка КВВГенг, число жил та переріз 4х2,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
260 метр
Період постачання
(не задано)
Кабелі контрольні з мідними жилами, марка КВВГенг, число жил та переріз 4х1,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
205 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ВВГнг 3х1,5 мм
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
50 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ВВГнг 4х2,5 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
30 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ВВГнг 4х4 мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
200 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель одножильний АПвЭгаПу-20 1х630/50мм2
×
-
УКТ ЗЕД:
8544609090 --- для напруги понад 10 000 В
Кількість
551 метр
Період постачання
(не задано)
Провід АС-120
×
-
УКТ ЗЕД:
7614100000 - із сталевим осердям
Кількість
2 метр
Період постачання
(не задано)
Провід сталеалюмінієвий АС-185/24
×
-
УКТ ЗЕД:
7614100000 - із сталевим осердям
Кількість
195 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 000 605.00 UAH