-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання
Оголошено тендер
2 806 924.80
UAH
Номер:
755ac9e429d24329a7346fba1187f8ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013103-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 806 924.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мережеве обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування:
04.09.2026 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Cisco Catalyst C9500-48Y4C-E (комплект: C9500-48Y4C-E — Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential — 1 шт.; CON-L1NBD-C95084EY — CX LEVEL 1 8X5XNBD Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port — 1 шт.; CON-L1SWT-C9548YCE — CX LEVEL 1 SW SUB CX LEVEL 1 SW SUB C9 — 1 шт.; C9500-DNA-E-3Y — DNA Essential 3 Year License — 1 шт.; C9K-PWR-650WAC-R/2 — 650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling — 1 шт; QSFP-100G-CU1M — 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m — 1 шт.; SFP-10G-SR-S= — 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class — 12 шт.; QSFP-100G-AOC10M - Cisco QSFP-100G to QSFP-100G AOC cables, 10m - 1 шт.)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 806 924.80 UAH