-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Оголошено тендер
165 894.77
UAH
Номер:
a69743b13e044aaa941ad389a4a991f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013089-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
165 894.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума165 894.77 UAH