-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дерело резервного живлення (Зарядна станція IEETek P3200 3200W 2048Wh LiFePo4)
Оголошено тендер
70 000.00
UAH
Номер:
850b84a553aa4f04851937c31b11d677
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012988-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40456009
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Садова, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40456009
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Садова, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дерело резервного живлення (Зарядна станція IEETek P3200 3200W 2048Wh LiFePo4)
Примітки:
Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету; Протокол УО № 70 від 04.09.2026; Місцезнаходження замовника: 40009, м. Суми, вул. Садова, 33; Категорія замовника: п.1 ч.1 ст.2 – орган місцевого самоврядування; Вид закупівлі: закупівля без використання електронної системи закупівель (пункт 11 Постанови КМУ №1178 від 12.10.22 (звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)); річна сума 95 500,00 грн. (перерозподілені кошти; економія коштів внаслідок проведених відкритих торгів UA-2026-05-28-003758-a; КПКВК 3610160; договір № 492-08 від 07.08.2026 розірваний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:01
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Дана потреба є новою, непередбачуваною та викликана об’єктивними зовнішніми обставинами, а саме масованими та тривалими відключеннями електроенергії внаслідок ворожих обстрілів чи масованих атак в умовах воєнного стану. Зазначені обставини критично впливають на забезпечення безперебійної діяльності Замовника та потребують негайного реагування задля забезпечення безперервності робочих процесів та завдань організації.
-
Дата публікації:
04.09.2026 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зарядна станція IEETek P3200 3200W 2048Wh LiFePo4
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описукр.мова
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума70 000.00 UAH