-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, Volkswagen CADDY
Оголошено тендер
2 525.00
UAH
Номер:
1f822d32a1f74e1d90e091ebc4006746
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012769-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 525.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипники до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, Volkswagen CADDY
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 14:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підшипник маточини задній лівий (1J0598477)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Передній лівий підшипник маточини (1J0498625)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Підшипники опори амортизатора (1K0412249B)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 - (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума2 525.00 UAH