• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Датчик заднього ходу, задній лівий ліхтар

Оголошено тендер

1 330.00 UAH
Номер: 6c8581da9168436a9b30afed7743017a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-012537-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Очікувана вартість: 1 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Датчик заднього ходу, задній лівий ліхтар
Примітки: Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – 31612310-5 «Світлосигнальна апаратура»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Датчик заднього ходу (02T945415P)
Код ДК 021:2015: 31612310-5 Світлосигнальна апаратура
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.11.2026
Задній лівий ліхтар (2K0945095B)
Код ДК 021:2015: 31612310-5 Світлосигнальна апаратура
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 (загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 330.00 UAH